Ana Sayfa / Genel / Anturaj Pırlanta Modeller

Anturaj Pırlanta Modeller

Zümrüt, yakut, safir ve topaz gibi değerli taşlarla süslenmiş anturaj pırlanta modeller, birbirinden şık tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Anturaj, antik görünüm verilmiş kabartmalı takılardır ve bu takılar kolye, küpe ve yüzük gibi farklı modellerde tasarlanmıştır. Zümrüdün yeşil rengi ve pırlantanın ışıltısı ile göz kamaştırıcı bir özelliğe sahip olan bu takılar, özeldir. Bu nedenle kadınların çok daha şık ve gösterişli görünmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı büyüklükte taşlarla şekillenen bu takılar, kadın şıklığını tamamlayıcı unsurudur. Farklı karat ağırlıkları ile tasarlanan bu takıların fiyatları da doğal olarak birbirinden değişik olmaktadır. Anturaj pırlanta takı modelleri satın alınırken özellikle üzerindeki taşların gerçek olup olmadığına dikkat edilmelidir. Üzeri boyanarak değerli taş görünümü kazandırılmış takıların olduğu bilinmeli, bu nedenle bu değerli mücevherler mücevher satış noktalarından alınmalıdır.

Anturaj Pırlanta Modeller Alınırken Özen Gösterilmelidir

Anturaj Pırlanta Modeller2

Anturaj pırlanta modeller arasından bir seçim yapılacaksa öncelikle pırlantanın kesiminin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. İdeal kesimdeki bir pırlanta ışıl ışıl görünüme sahiptir ve her şartta ışıldamaktadır. Diğer değerli taşların da gerçek olup olmadığını anlamak için bazı testlerden geçirilmesi gereklidir ki bu testler laboratuvar ortamlarında gerçekleştirilmektedir. Takı almak isteyen kişinin böyle bir ortama sahip olması da imkansızdır. Bu nedenle takıların güvenilir yerlerden satın alınması gereklidir. Taşların farklı renkleri ile şekillenen anturaj pırlanta takılar, tüm kıyafetlerle uyumludur ve bu nedenle de her ortamda kullanılabilmektedir.

Dikkat Çekici Güzelliktedir

Dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan anturaj pırlanta modeller arasında bulunan kolyelerden biri satın alınmak istendiğinde pırlantanın rengine de dikkat edilmelidir. Renk, pırlantanın değerini belirleyen en önemli özelliklerinden biridir ve rengine müdahale etmek mümkün değildir. Pırlantanın rengini doğa şartları belirlemektedir. Ayrıca pırlantanın berraklığı da önemlidir ve berraklık da doğadan kaynaklanmaktadır. Berrak pırlanta, içinde karbon izlerinin hiç olmadığı ya da minimum seviyede olandır. Mücevher satıcıları da bu özellikleri ifade ederek satış yapmaktadır.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir