Ana Sayfa / Pırlanta / Beştaş Alyans Modelleri

Beştaş Alyans Modelleri

Bestas pirlanta yüzükleri, genellikle evliliğin beşinci yılının bitmesinin sonrasında alınsa da artık doğum hediyeleri, yıldönümleri ve evlilik teklifi yüzükleri olarak da verilmektedir. Beştaş alyans yüzükler son derece gösterişli olan takılardır ve her bir taşın farklı anlamı vardır. Bu beştaşın simgelemiş olduğu anlam ise mutluluk, huzur, sadakat, bereket ve aşktır. Evliliklerde beşinci yılda verilecek olan en güzel hediyelerden bir tanesidir. Beştaş alyanslar, maddi açıdan da yüksek bir değere sahip olduğu için de uzun yıllar boyunca değerini çok fazla kaybetmeden ham maddi hem de manevi katkı sağlayabilir. Beştaş alyans yüzükler, evliliklerin ve ilişkilerin yanı sıra doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve doğum gibi özel günlerde de tercih edilmektedir. Özel günlerinizi en güzel şekilde taçlandıracak birbirinden güzel beştaş ve tek taş yüzük modelleri Sirius Pırlanta’da sizleri bekliyor.

Pırlantanın görkemini ve değerine beş katına çıkaran beştaş alyanslar, nişan alyansı amacıyla da kullanılmaktadır. Beştaş alyans seçimi yapılırken daha öncesinden alınmış olan tek taş pırlanta yüzük modeline yakın bir montür seçimi yapılması gerekir. Beştaş alyanslar ile tek taş yüzük birlikte kullanılacaksa, tek taş yüzükte tercih edilen pırlantanın daha büyük olması gerekmektedir. Beştaş alyanslar için belirtilmiş olan karat ağırlığı, üzerinde yer alan beştaşın tamamının ağırlığıdır. Yani 2,00 karat ağırlığında olan beştaş alyansın, her bir taşının ağırlığı 0,40 karattır.

Sirius Pırlanta web sitesini ziyaret ederek birbirinden güzel beştaş yüzük modelleri arasından en iyi seçimi yapabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir