Ana Sayfa / Genel / Erkek Alyans Modelleri

Erkek Alyans Modelleri

Evliliğin simgesi olan alyanslar, erkek ve kadın olarak farklı modellerde ve farklı büyüklüklerde tasarlanmaktadır. 2017 alyans modelleri içerisinde erkek alyans modelleri her zaman olduğu gibi kadın alyans modellerine göre çok daha sadedir. Kadınlara uygun olan pırlanta alyans modelleri, pırlanta ile ihtişamlı bir görüntü kazanırken erkekler de daha sade yüzükler üretilmektedir. Daha önceki yıllarda erkekler için yalnızca yuvarlak alyans modelleri üretilirken, son yıllarda daha farklı tasarımlara imza atılmaktadır. Ancak nasıl bir tasarıma sahip olursa olsun herkes öncelikli olarak istediği satın alacağı ürünün parasının karşılığıdır. Hem manevi anlamda hem de maddi anlamda değerli olan alyanslar satın alınırken daima güvenilir kuyumcu markaları tercih edilmelidir. Yılların tecrübesi ile mücevher sektöründe en güvenilir firmalardan bir tanesi olan Sirius Pırlanta, birbirinden güzel ve kaliteli alyans modellerini üretmektedir. En güzel erkek alyans modelleri arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilmek için yapmanız gereken tek şey Sirius Pırlanta web sitesini ziyaret etmek ve en çok beğendiniz modeli sipariş vermektedir.

Kaliteli ve gerçek alyans satan firmanın bulunabilmesi erkek alyans modelleri arasından daha kolay seçim yapılabilmesini sağlamaktadır. Ancak en güvenilir firmadan satın alınsa da yüzüğün parmak yapısı ile uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Alyansın parmağı sıkmaması ve çok da bol kalmaması gereklidir. Erkeklerde kullanım kolaylığı, zarifliği ve şıklığı nedeniyle ince modeller daha çok tercih ediliyor ancak kalın modellerde incelenebilir. Alyans küçük alınması durumda parmakta iz yapabilir ya da büyük alındığında düşerek kaybolabilir. Bu sebeple parmak ölçüsü tam olarak alınarak alyans seçilmelidir. Sirius Pırlanta web sitesinden vereceğiniz siparişlerinizde parmak ölçüsünü belirtmeniz yeterli olacaktır.

Sirius Pırlanta web sitesinde sevdiğinize armağan etmek isteyeceğiniz en güzel pırlanta kolye, pırlanta bileklik ve bestas pirlanta modellerini bulabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnci Güzelliği

İnci tanesi, istiridye gibi kabuklu bazı deniz hayvanlarının içinden çıkan, sedef renginde, yuvarlak, parlak ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir