Ana Sayfa / Pırlanta / Erkek Pırlanta Küpe

Erkek Pırlanta Küpe

Küpe aslında kadınların taktığı bir mücevher olarak düşünülse de uzun yıllardır erkekler tarafından da küpeler takılıyor. Devlet adamları, padişahlar, gençler, sanatçılar çok uzun yıllardır kulağında küpe taşıyor. Özellikle son yıllarda erkekler tarafından çok sevilen bir aksesuar olan küpe, erkek şıklığının en önemli aksesuarlarından bir tanesi olmuştur. Bu küpeler içerisinde şık ve zarif tasarımları ile son derece şık görünen ve dikkat çekmeyi başaran erkek küpeleri, birbirinden özel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Pırlanta tektaş ve pırlanta halka gibi çok çeşitli modellerde tasarlanan pırlanta küpeler her çeşit kıyafet ile rahatlıkla takılabilir.

Erkek küpleri genellikle küçük boyuttaki pırlantalar ile tasarlanmaktadır. Erkek küpe modelleri için kullanılmakta olan taşın maddi değeri özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Kesimi kaliteli, renksiz, berrak ve karat ağırlığı fazla olan bir taş ile üretilmiş olan erkek küpe modelinin fiyatı ile karat ağırlığının hafif olduğu ve diğer özelliklerinin de kusursuz olmadığı pırlanta ile tasarlanan küpenin fiyatı farklı olacaktır. Sirius Pırlanta mücevher tasarımcıları tarafından tasarlanan birbirinden güzel küpe modelleri her bütçeye uygun şekilde sunulur.

Aynı tek taş yüzük modelleri gibi pırlanta küpe modellerinde de pırlanta sertifikasına dikkat edilmesi gerekir. Bu sertifikada 4C olarak adlandırılan kriterler mevcuttur. 4C kriterleri ise cut, clarity, color ve carat yani kesim, berraklık, renk ve karattır. Sirius Pırlanta’dan alacak olduğunuz tüm mücevherler için sertifika sunulmaktadır. Online satış avantajlarından yararlanarak zevkinize ve bütçenize uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. 2017 alyans modelleri, pırlanta kolye, pırlanta bileklik ve tek taş modelleri için Sirius Pırlanta online satış platformunu ziyaret edin.

 

 

 

 

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir