Ana Sayfa / Genel / Evlilik Teklifi Önerileri

Evlilik Teklifi Önerileri

Evlilik teklifi önerileri, hem şık hem de unutulmaz olmalıdır. Evlilik teklifi yapılırken şaşırtıcı olmak, teklifin unutulmaz olmasını sağlamanın bir yoludur. Örneğin bir sanatçıya evlilik teklifi edilecek olan kadının portresinin çizilmesi mümkündür. Ancak bu portreye yüzük kutusu uzatan bir el ekletilebilir. Buradaki ayrıntı, yüzüğün mutlaka bulunmasıdır. Şık bir kutu içine pırlanta tektaş yüzük konularak her zaman hatırlanacak bir evlilik teklifinin yapılması söz konusudur. Bir başka ilginç yöntem de, eğer evlilik teklifi yapılacak insanın evi cama çağırmaya uygun yükseklikteyse, uçan balonlara bağlanmış bir pırlanta tektaş yüzüğü bağlayıp evin penceresine ulaştırmak ve bu sırada onu çağırmak zarif bir teklif yöntemidir. Burada dikkat edilecek detay, uzan balonlara bağlanan yüzük kutusu pencereye ulaştığında evlilik teklifinde bulunmaktır.

Birbirinden Farklı Evlilik Teklifi Önerileri

evlilik teklifi önerileri2

Evlilik teklifi önerileri arasında sevgilinin en çok sevdiği yiyeceklerden oluşan bir ziyafet sofrası hazırlanmasıdır. Burada yemeğin erkek tarafından yapılması daha değerlidir. Romantik yemeğin sonlarına doğru evlilik teklifinde bulunmak da teklifin kabul edilebilir olasılığını artıracaktır. Evlilik teklifine hazırlıksız yakalamak da ince bir detaydır. Örneğin soru cevap oyunu oynanması, bu sırada evlilik teklifinin yapılması da zarif bir yöntemdir. Karanlıkta parıldayan yıldız çıkartmaları da bir başka öneridir, Salonun tavanına ya da duvara bu yıldızlardan “Benimle evlenir misin” yazılması mümkündür. Beğendiği şarkıları söylemek ve bu şarkıların arasında evlenme teklif etmek de öneriler arasında yer almaktadır. Bunun için bir karaoke bara gidilmesi mümkündür. Bunun için işletmeciye önceden haber vermek ve evlilik teklifini ölümsüz bir hale getirmek olasıdır.

Tektaş Yüzük Unutulmamalı

Bütçe uygunsa aşk kenti olarak adlandırılan şehirlerde romantik bir tatil sırasında da evlilik teklifi yapılabilmektedir. Örneğin Paris’te Eyfel Kulesi’nin altında, Roma’da Aşk Çeşmesi’nde evlilik teklifin yapılması, tatili daha da unutulmazlar arasında sokabilmektedir. Ancak evlilik teklifi önerileridüşünülürken pırlanta tektaş yüzük unutulmamalıdır.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online Alyans

Gelişen internet alemi ile birlikte pek çok farklı sektörden firma online satış mağazalarını da açtı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir