Ana Sayfa / Genel / Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Örneğin teklif yapılacak özel insan sıkıntılı bir dönemden geçiyorsa beklenmelidir. Çünkü olumsuz bir cevabın alınması söz konusu olunabilmektedir. Her ne kadar teklif tektaş pırlanta ile yapılsa da uygun zaman beklenmelidir. Örneğin ailesinden birisinin ciddi bir rahatsızlık yaşıyorsa, işten ayrıldıysa ya da önemli bir sınav arifesindeyse, evlilik teklifinin yapılması ertelenmelidir. Evlilik teklifinin saati de önemlidir. Ne çok erken ne de çok geç bir saatte yapılmalıdır. Çünkü böyle zamanlarda yapılan evlilik teklifinin kısa olması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Bu da her anının unutulmaz olmasını engelleyen bir unsurdur. Evlilik teklifinin aceleye getirilmemesi birinci önceliktir.

Evlilik Teklifi Sevgililer Gününde Yapılabilir

evlilik teklifi2

Evlilik teklifi yapılırken “evet” cevabının alınacağı kesinse, düğün tarihi planlanarak teklif yapılabilmektedir. Örneğin sonbaharda düğün planlanıyorsa, yeni yıla girerken teklif yapılması uygun bir zamandır. Bu sayede düğün hazırlıkları için yeterli aman ayrılmış olmaktadır. Evlilik teklifinin her anının planlanması da önemlidir. Ancak buna rağmen kusursuz bir evlilik teklifinin olamayabileceği de bir gerçektir. Kusursuz bir planlama yapılırsa teklif sırasında stres oluşabilmekte, bu da başarısız bir girişim haline gelme ihtimalini ortaya çıkarmaktadır. Sevgililer gününde de evlenme teklifi yapılabilmektedir. Aşk duygularının zirve yaptığı bu özel günde yapılan bir teklifin olumsuz olması neredeyse imkansızdır. Yeni yıla girerken de hoş bir sürprizle evlilik teklifinin yapılması da mümkündür. Saatler gece yarısını gösterdiği ve yeni yıla girildiği anda diz çöküp evlilik teklifinin yapılması, yeni yılın çok daha özel ve unutulmaz olmasını sağlayabilmektedir.

Doğum Gününde Çifte Mutluluk

Doğum gününde de evlilik teklifi yapmak bir başka yöntemdir. Satın alınan doğum günü hediyesinin arasına tektaş yüzük ve “benimle evlenir misin” notu konularak bir teklif yapılabilmektedir. Böyle bir teklifle doğum gününde çifte mutluluk yaşatılabilmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online Alyans

Gelişen internet alemi ile birlikte pek çok farklı sektörden firma online satış mağazalarını da açtı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir