Ana Sayfa / Pırlanta / Kadınlar İçin Vazgeçilmez: Pırlanta Yüzük

Kadınlar İçin Vazgeçilmez: Pırlanta Yüzük

Özellikle son yıllarda pırlanta yüzük modelleri evlilik teklifi, nişan ya da evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Pırlanta alyans modelleri de son derece popüler hale gelmiştir. Hal böyle olunca tek taş yüzük modelleri konusunda pek çok farklı alternatif sunulmaya başlanmıştır.

Kadınların en çok beğendiği ve sahip olmak istediği aksesuarlardan bir tanesi olan tektaşlar kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Sunulan pek çok alternatif nedeniyle birçok kişi yüzük seçerken zorlanıyor. Ancak iyi bir yüzüğün temel özellikleri bilindiği sürece pırlanta yüzük seçmek kolay olacaktır. Dünya üzerinde çıkarılmış olan en değerli taşların en başında elmaslar gelmektedir. Bu değerli elmasların işlenmesi sonucunda pırlantalar ortaya çıkmaktadır. Güzel bir pırlanta yüzük seçebilmek için birçok farklı noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikle yüzüğü takacak kişinin zevkleri ve beğenisi ön planda tutulmalıdır. Ayrıca yüzük seçimi aşamasına gelmeden önce ne kadar bütçe ayırılacağı belirlenmelidir. Pırlantaların kesim yöntemleri de farklılık göstermektedir. Kalite ve fiyat konusunda belirleyici özelliklerden birisi hatta aralarından en önemlisi pırlantanın kesimidir. En çok beğenilen kesim yöntemlerinden birisi yuvarlak kesimdir. Sirius Pırlanta tarafından tasarlanan birbirinden güzel mücevherler üzerindeki pırlantalar yuvarlak kesim tekniği ile hazırlanmaktadır. Yuvarlak kesimli pırlantalar kadınlar tarafından çok beğenilmektedir. Pırlantaların değerini belirleyen diğer bir faktör de karattır. Pırlantanın değeri karat ağırlığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Karat ağırlığının artması ile yüzüğün fiyatında da artış yaşanır.

2017 alyans modelleri ve bestas pirlanta modelleri arasından en iyi seçimi yapmak için Sirius Pırlanta web sitesini ziyaret edin. Sirius Pırlanta online satış platformu üzerinden sevdiğiniz kadına yakışacak en güzel mücevheri seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir