Ana Sayfa / Pırlanta / Neden İnternetten Pırlanta Almalı?

Neden İnternetten Pırlanta Almalı?

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren online alışveriş alışkanlığı her geçen gün daha da artıyor. Pek çok farklı sektörden firma internet satışları ile reel mağazalardan daha çok tercih ediliyor. Her firmanın internet mağazası açması artık olmazsa olmaz hale gelmiştir. Hatta bazı firmalar reel mağazalara sahip olmasa da internet üzerinden müşterilerine satış yapıyor. Yaşanan bu gelişmeden mücevher sektörü de etkilenmiştir. 2008 yılında internet üzerinden satış yapmaya başlayan Sirius Pırlanta bu alanda ilk firmadır.

İnternet üzerinden satılan tüm ürünlerde olduğu pırlantalarda da avantajlı fiyatlar sunulmaktadır. Firmaların reel mağazalardaki ve kuyumculardaki fiyatları ile internet mağazası fiyatları arasında değişiklik vardır. Online mağaza fiyatları reel mağazalardan daha düşüktür. Firmaların online mağazada daha düşük fiyat politikası izlemesinin temel nedeni, internet üzerinden yapılan satışlarda firmaların sabit girdilerinin olmamasıdır. Bu durum pırlanta satış fiyatlarının direkt olarak etkilenmesine sebebiyet vermektedir. Böylelikle internet üzerinden pırlanta alyans aldığınızda gerçek mağazaya göre daha az ücret ödersiniz.

Sanal mağazalardaki ürün seçeneği gerçek mağazalara göre daha fazladır. İnternet mağazalarında genellikle belirli bir alana odaklanılır ve o ürünler ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Reel mağazalarda ise daha az seçenek sunulur.

Fiyat açısından avantajlı olmasının yanı sıra internet alışverişi büyük kolaylık sağlar. Evinizde otururken bile tek taş yüzük modelleri inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Pırlanta alyans ya da pırlanta kolye mi almak istiyorsunuz hemen Sirius Pırlanta web sitesini ziyaret edin. En güzel yüzükler arasından kolayca bir tanesini sipariş ederek sevdiğinize güzel bir armağan verebilirsiniz.

 

 

 

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir