Ana Sayfa / Pırlanta / Pırlanta Alyans Modelleri

Pırlanta Alyans Modelleri

İki kişinin hayatlarını birleştiren evliliğin en önemli simgelerinden bir tanesi alyanstır. Evliliğe özel olan bir aksesuar seçimi yapılırken zevke ve kişiliğe uygun bir modelin tercih edilmesi gerekir. Çünkü bir ömür boyu sürekli olarak alyans kullanılacaktır. Erkekler ve kadınlar için farklı tasarımlar ile hazırlanmakta olan alyanslar içerisinde pırlanta taşlı alyans modelleri de vardır. Kadınlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu modeller çok fazla tercih edilmektedir. Işıldayan görüntüleri ile kadın şıklığına farklı boyutlar katmayı başaran pırlanta alyanslar, şık ve güzel bir görünüme sahiptir. Her türlü kıyafetle birlikte pırlanta alyanslar rahatlıkla kullanılabilmektedir. 2017 alyans modelleri arasında dikkat çeken pırlanta alyansları, günlük hayatın yanı sıra özel davetlerde de rahatlıkla kullanabilir ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Alyans seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekli olan en önemli konuların başında ölçünün tam olması gelir. Özellikle pırlanta alyans modellerinde daraltma ya da genişletme işlemi yapılırken üzerinde yer alan taşlar düşebilir. Özellikle sıradan kuyumcu markaları boyut değiştirme işlemi için tercih edilirse taşların yerinden oynaması hiç kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple Sirius Pırlanta uzmanları, pırlanta alyans alırken bol olmayan ve parmağı sıkmayan bir seçim yapılmasını tavsiye etmektedir.

Pırlanta alyans modelleri içerisinden seçim yapılırken her şeyden önce rahatlığa dikkat edilmesi gerekir. Parmak ölçüsüne uygun olması, uyurken, elleri yıkarken ya da gün içerisinde rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Pırlanta alyans satın alırken çok dikkatli bir araştırma yapılmalıdır. En doğru ve güvenilir seçimi Sirius Pırlanta web sitesinden yapabilirsiniz. Sirius Pırlanta müşterilerine çok fazla sayıda model seçeneği sunmaktadır. Birbirinden güzel modellerin arasından zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Pırlanta markaları arasında kendisini kanıtlamış olan Sirius Pırlanta’da pırlanta alyans, pırlanta bileklik ve daha pek çok özel mücevheri bulabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir