Ana Sayfa / Genel / Pırlanta Alyans Modelleri

Pırlanta Alyans Modelleri

Evlilik teklifi ile başlayan ve sonsuza dek süren birlikteliğin en zarif simgesi, pırlanta alyans modelleri olmaktadır. İtinayla seçilen ve ömür boyu taşınan bu özel takı çiftlerin arasındaki duygusal bağı yansıtmalıdır. Bu nedenle pırlanta alyanslar birbirinden farklı tasarımlarla şekillenmektedir. Pırlantadan tasarlanan tüm alyans modelleri şık ve zarif bir duruş sergilemektedir. Bu alyanslar, bayanlar tarafından günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilmekte, ayrıca diğer takılarla da şık kombinler yaratabilmektedir. Seçilen alyans sevgiyi anlatmalı ve bağlılığın simgesi olmalıdır. Bu nedenle modeller dikkatlice incelenmeli ve en beğenilen alyans tercih edilmelidir. Çünkü bu alyans modelleri ömür boyu kullanılmaktadır. Pırlantanın ışıltısı ile şekillenen pırlanta alyanslar da mücevher mağazalarından ya da mücevher markalarının online satış sitelerinden satın alınmalıdır.

Pırlanta Alyans Modelleri Farklı Tasarımlarla Sunulmaktadır

pırlanta alyans modelleri2

Pırlanta alyans modelleri farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Zengin model çeşitleri bulunan pırlanta alyanslar arasında “tamtur” adı verilen modeller, pırlanta taşların 360 derece olarak yüzüğün üzerine oturtulmasından meydana gelmektedir. Bu alyansların genel şekli bellidir ve alyans gibi görünmektedir. Pırlanta alyans tasarımları arasında bulunan bir başka model de 7 ve 9 taşlı olanlardır. Bu alyanslarda yüzüğün dışa bakan yüzüne pırlanta taşlar yerleştirilmektedir Bu yüzüklerde yüzüğün avuç içine bakan bölümünde pırlanta yoktur. Ancak tamtur pırlanta yüzüklerin en önemli avantajı yüzüğün farkında olmadan ters yöne dönmesi durumunda bile pırlantaların görünebilmesidir. Bu pırlanta alyanslar da yine mücevher markalarının tasarımları arasından seçilmelidir. Çünkü markalar, tüm pırlanta takıları sertifikaları ile sunmakta, böylece pırlanta ürün alırken müşterinin yanılma payını sıfıra indirmektedir.

Tektaş ve Tamtur Birlikte Kullanılabilir

Pırlanta alyans modelleri seçilirken, tektaş yüzükle aynı parmağa takılacaksa, çok kalın olmayanların arasından tercih edilmesi önerilmektedir.  Ayrıca birbirinin aynısı olan ve aynı anda kullanılan tektaş ve tamtur pırlanta alyans tasarımları da tercih edilebilmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir