Ana Sayfa / Genel / Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Kar tanesi, sonsuzluk işareti, nal, kral tacı, tria, Allah yazılı, balık, yıldız, su perisi, su yolu, lava, melek, yusufçuk, ay yıldız, 7S, yonca, kurdele, sol anahtarı gibi birbirinden farklı tasarımlarla dikkat çeken pırlanta fantezi kolye modelleri, ışıltılarıyla göz kamaştırmaktadır. Pırlantanın ışıltısı ile tasarlanan fantezi kolye modelleri, ilhamını duygulardan, farklı sembollerden ve doğadan almaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken pırlanta fantezi kolyeler, romantizmi yaşatırken duygulara hitap etmektedir. Her zevke uygun, her yaştan kadına hitap eden bu kolye modelleri, yıldönümlerinde, doğum günlerinde, özel günlerde, söz, nişan ve düğün törenlerinde kadınlara sunulan en özel hediyelerin arasında gelmektedir. Pırlanta kolyelerin bakımı da yüzük ve bilezik gibi takılardan daha kolaydır. Bunun nedeni, kolyelerin diğer takılara göre daha korunaklı olmasıdır.

Pırlanta Fantezi Kolye Tüm Kıyafetlerle Uyumludur

Pırlanta Fantezi Kolye2

Pırlanta fantezi kolye seçimi yapılırken kullanılan taşın özelliklerine dikkat edilmelidir. En ideal pırlantanın renginin G ile J, berraklığı ise VS ile VVS arasında olması gerektiği belirtilmektedir. Özellikle pırlanta fantezi kolyelerin seçimi sırasında elbiselerin gözden geçirilmesi tavsiye edilmektedir. Bunun için kıyafetin kolye seçimi yapılacak olan mücevherciye götürülmesi önerilmektedir. Ancak buna imkan yokta ve internet üzerinden sipariş verilecekse, pırlanta kolye satın alındıktan sonra bir kıyafet seçiminin yerinde bir karar olduğu ifade edilmektedir. Ancak ne olursa olsun bir pırlanta taşlı fantezi kolye, ışıltılı ve zarif görünümüyle tüm kıyafetlerle kolaylıkla kombin edilebilmektedir.

Yüz Hatlarıyla Tezat Bir Tasarım Alınabilir

Pırlanta fantezi kolye seçiminde yüz hatlarını ve boynu ortaya çıkaran modeller rahatlıkla bulunabilmektedir. Yüz yapısıyla tezat olan bir tasarımın seçilmesi, ortaya çok şık bir görüntü çıkarabilmektedir. Örneğin sivri bir çeneye sahip olan kişinin yuvarlak, yuvarlak bir yüze sahip olan bir kişinin de V şeklinde kolyeleri tercih etmesi mümkündür. Pırlanta kolye satın alınırken taşın rengi, berraklığı, kesimi ve karat ağırlığı, fiyatlar üzerinde belirleyici bir etkendir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir