Ana Sayfa / Genel / Pırlanta Kar Tanesi Modelleri

Pırlanta Kar Tanesi Modelleri

Pırlanta kar tanesi modelleri, takı tasarımcılarının vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca bu modeller de en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Bunun nedeni, kar tanesinin görüntüsünün şık olmasıdır. Yüzükten küpeye, bileklikten kolyeye kadar tüm takılara uygulanan bu tasarım, kadınların zevkle kullandığı aksesuarlardır. Kar tanesi takılar, tüm kıyafetlerle uyumludur. Günlük yaşamdan iş yaşamına ve hatta gece hayatına kadar her tür ortamda kar tanesi modellerinin takılabilmesi mümkündür. Bu takılar, pırlantanın ışıltısı ile tasarlandığında göz kamaştırmaktadır. Gece ay ışığında bile parıldama özelliğine sahip olan pırlantalar, doğanın sunduğu eşsiz hediyedir. Elmasın kesilmesiyle şekillendirilen pırlantanın sonsuz olduğuna inanılmaktadır ve bu nedenle de hediye edilen pırlanta takı, sonsuz bir sevgiyi sembolize etmektedir.

Pırlanta Kar Tanesi Modelleri Her Gün Hediye Edilebilir

Pırlanta Kar Tanesi Modelleri2

Pırlanta kar tanesi modelleri, Sevgililer Günü’nde evlilik yıldönümlerinde, doğum günlerinde, bebeklerin dünyaya geldiği anda sevilen insana sunulan en özel takıların arasında gelmektedir. Ayrıca Anneler günü için de vazgeçilmez hediyelerden biridir. Kar tanesi modellerini hediye etmek için özel bir günün beklenmesine gerek yoktur. Aşk, yılın her gününde özeldir ve bu nedenle de herhangi bir günde de kar tanesi modellerinin hediye edilmesi mümkündür. Çünkü kar tanesi özeldir ve doğada görülen kar taneleri birbirine benzememektedir. kar tanesi modelleri de birbirine benzemez çünkü pırlanta eşsizdir. Dolayısı ile kar tanesi modeli ile pırlanta bir araya gelince ortaya benzersiz bir takı modeli çıkmaktadır.

Kar Taneleri Eşsizdir

Doğadaki her kar tanesi birbirine benzememektedir ve bu, bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Farklı şekillerde yeryüzüne inen kar taneleri, 12 farklı biçimde yeryüzüne düşmektedir. Şekilleri ve yapıları birbirine çok benziyor gibi görünse de her kar tanesinin bir benzerinin olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle de pırlanta kar tanesi modelleri de tasarım dünyasının en özel takıları arasında gösterilmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir