Ana Sayfa / Genel / Pırlanta Kolye

Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye, mücevher tasarımcıları tarafından birbirinden farklı modellerde tasarlanmaktadır. Bu kolyeler, tektaş, tria kolye, fantezi kolye, yakut, safir ve zümrüt taşlı, inci kolye gibi çok farklı şekillerde dizayn edilmektedir. Bu kolyelerin kurumsal niteliğe sahip olan mücevher markalarından satın alınması, güvenli bir alışverişin en önemli kuralıdır. Mücevher markaları, ürünleri kendi üretim tesislerinde gerçekleştirdiği için modellerde arzu edilen değişiklikleri yapabilmektedir. Kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alan bu kolyeler, her zevke uygun olarak şekillenmektedir. Tüm kıyafetlerle kombin edilebilen pırlanta kolyeler, günlük hayatta da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Mücevher tasarımcıları, kolyeleri tektaş ya da tria kolye gibi birbirinden farklı modellerde tasarlarken, satışı da sertifikalı bir şekilde yapılmaktadır.

Pırlanta Kolye İndirim Kampanyaları İle Ucuza Alınabilir

pırlanta kolye2

Pırlanta kolye modelleri arasında renkli taşlı kolyeler de bulunmaktadır. Bu kolyeler, yakut, safir ve zümrüt gibi değerli taşlarla şekillenmektedir. Fantezi kolye modellerinin de kişiye özel olarak tasarlanması mümkündür. Renkli taşlı pırlanta kolyelerin de mücevher markalarının satış noktalarından alınması tavsiye edilmektedir. Markalar, dönem dönem indirim kampanyaları düzenleyerek bu kolyelerin uygun fiyatla satın alınmasını da kolaylaştırmaktadır. Pırlanta kolyeler, pırlantaların özelliklerine göre birbirinden farklı fiyatlarda satılmaktadır. Pırlantanın değerini belirleyen en önemli unsurlar da berraklık, kesim, renk ve karat ağırlığıdır. En berrak ve renksiz pırlanta en değerlidir çünkü nadir bulunmaktadır.

Kadınları Etkileyebilecek En Önemli Hediye

Pırlanta tektaş kolyeler de kadınların kullandığı modeller arasındadır. Bu kolyeler genellikle tektaş yüzüklerle kullanılmaktadır ancak tek başına da kullanılması mümkündür. Farklı karat ağırlığına sahip olan bu kolyeler, ışıltısı görüntüleri ile göz kamaştırmaktadır. Bu kolyeler bir kadına hediye edilebildiği gibi kadınlar da kendilerini ödüllendirmek için tektaş kolye modellerini tercih edilmektedir. Her pırlanta eşsizdir ve kendine özgü kıvılcımı vardır. Bu nedenle pırlanta kolye, kadınları etkileyebilecek en önemli hediyelerin başında gelmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir