Ana Sayfa / Pırlanta / Sevdiğiniz Bir Tek Taş ile Mutlu Edin

Sevdiğiniz Bir Tek Taş ile Mutlu Edin

Son zamanlarda pek çok kadının hayallerini süsleyen pırlanta takılır, yalnızca izdivaç etme önerilerinde değil tüm özel günlerde de seçenek edilmektedir. Şıklık ve zarafeti ön tasarıya çıkaran taşlı yüzük modelleri her zaman diğer süs eşyalarına göre daha ön tasarıdadır.

Pırlanta takıların geniş bir ürün ve model çeşitliliği bulunmaktadır. Pek çok kadının en büyük hayali olan pırlanta yüzükler için bu çeşitlilik arasından seçim yapmak oldukça zordur. Onlarca tek taş yüzük modeli arasından seçim yapmak son derece zor bir karardır. Doğru tektaşın seçilebilmesi hem alan hem de kullanan kişi açısından faydalı olacaktır. Sizin için son derece ehemmiyetli bir hatıra olacağı için dikkat faktörüz gerekmektedir. Pırlanta mücevherlerin değeri karata bağlıdır. Pırlanta taşın kütle ağırlığına karat denilmektedir. Karat büyüdükçe ücret da yükselmektedir. Ayrı olarak seçilecek olan pırlanta taşın renginin duru olması da ehemmiyet taşımaktadır. Bir taşın duruluğu ne kadar iyi ise, taşın değeri ve kalitesi de o kadar iyidir.

Bu özelliklerin kadınlar için çok yüksek bir değeri yoktur. Pırlanta olması dahi kadınlar için değerli olması için yeterlidir. Ancak bu güzel hatıra için seçilecek olan mücevherin en güzel yüzükler arasından seçilmesi çok daha iyi olacaktır.

Şayet bir erkek olarak yalnız başına pırlanta kolye, küpe ya da tek taş yüzük modelleri arasından seçim yapacaksanız soğukkanlı ve sakin olmanızda yarar var. Zira pek çok değişik model bulunmaktadır. Sevgiliniz, eşiniz ya da anneniz kim için seçim yapacak olursanız olun alacağınız kişinin şahsi zevklerini bilmenizde fayda var. Ayrı olarak bütçenize de dikkat ederek güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Pırlanta markaları arasında çok tercih edilen Sirius Pırlanta’da sevdiğinizi mutlu edecek güzel bir mücevher bulabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir