Ana Sayfa / Pırlanta / Söz Yüzükleri

Söz Yüzükleri

 

Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere bağlı olarak ailelerin, arkadaşların, arkadaşların ve diğer sevilen insanların bir arada getirildiği bir merasimde takılan yüzüktür. Bu yüzük, iki kişinin evlilik üzerine birbirlerine söz vermesidir ve belki de hayatın en önemli yüzükleri arasında gelmektedir. Konukların tüm dikkati, takılan yüzükte olmaktadır. Bu yüzden ailenin ve diğer sevilen insanların gözü önünde evliliğe ilk adım atılan bugünde en önemli teferruat, söz yüzüğünün görünümü olmaktadır. Bu yüzden söz yüzüğü önemlidir. Söz yüzüklerinin fark tasarımları vardır. Bu yüzükler erkek ve kadınlar için fark şekillerde tasarlanmaktadır. Özelikle kadınlar için pırlanta yüzük modelleri de söz yüzüğü olarak takılabilmektedir. Ayrı olarak pırlanta taşları ile süslenmiş olan söz yüzükleri de takılmaktadır. Bu yüzüklerin tüm çeşitlerini Sirius Pırlanta’nın online satış sitesinde görebilirsiniz.

Söz yüzükleri seçilirken ayrıntılara dikkat edilmelidir ve iki tarafın da zevkine uygun bir model üzerinde anlaşılmaya çalışılmalıdır. Söz yüzüklerinin altın, gümüş, beyaz ya da pırlanta taşlı olanlar arasından seçilmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrı olarak klasik ve narin bir model veyahut modern bir tasarım arasından seçim de yapılabilmektedir. İri ya da küçük taşlı, sıralı taşlı pırlantalı yüzükler de söz yüzüğü olarak tercih edilebilmektedir. Günümüzde çok değişik metal materyalden söz yüzüğü tasarlanmaktadır. Ancak tek taş yüzük modelleri ışıltısı ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Pırlanta özellikleri itibari ile parlak ve ışıltılı bir taş olması alacağınız yüzüğe muhteşem bir güzellik katacaktır.

Sirius Pırlanta, pırlanta markaları içerisinden en güvenilir firmalardan bir tanesidir. Özel gününüzde alacağınız pırlanta alyans modelini Sirius Pırlanta web sitesinden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevdiğiniz Bir Tek Taş ile Mutlu Edin

Son zamanlarda pek çok kadının hayallerini süsleyen pırlanta takılır, yalnızca izdivaç etme önerilerinde değil tüm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir