Ana Sayfa / Genel / Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri

Farklı karat ağırlığı ile tasarlanan tektaş modelleri, her kadının zevkine uygun şık ve zarif görüntüleri ile göz kamaştırmaktadır. Tektaş yüzük modelleri, mücevher markaları tarafından uygun fiyat ve sorunsuz iade ile değişim avantajları ile satılmaktadır. Tektaşlarda garanti sunan markalar, uzmanlar tarafından özenle şekillendirilmekte, her zevke uygun tasarımlarla hazırlanmaktadır. Tektaş yüzükler, aşkın ve sadakatin simgesidir. Zengin çeşitleri ile her kadının beğenisine uygun olarak tasarlanan tektaş yüzük modelleri, pırlantanın zarafetini ve kalitesini yansıtmaktadır. Zarif, yık ve ışıltılı görünümleri ile gözleri kamaştıran tektaş yüzükler, özellikle evlilik teklifinde bulunacakların imdadına yetişmektedir. Kurumsal mücevher markaları, müşteri memnuniyetine önem vererek her isteğe uygun üretim gerçekleştirmektedir. Bu firmalar, pırlanta özelliklerini de arzu edildiği gibi sezme olanağını sunmaktadır.

Tektaş Modelleri Mücevherciden Alınır

tektaş modelleri2

Tektaş modelleri ile üründe kullanılacak pırlantanın satın alacak kişi tarafından belirlenmesi de sağlanmaktadır. Ayrıca her zevke ve bütçeye uygun farklı karat ağırlığına sahip pırlanta tektaş yüzük modelleri de mücevher markalarının satış noktalarında bulunmaktadır. Bu satış noktalarındaki tüm tektaş yüzükler, sertifikası ile sunulmaktadır. Böylece kalitesiz bir pırlantaya yüksek bir bedel ödenme riski de tamamen ortadan kalkmaktadır. Çünkü sertifikada pırlantanın kesimi, berraklığı, rengi ve karat ağırlığı ayrıntılı olarak yer almaktadır ve pırlantanın fiyatı özelliklerine göre değişmektedir. Mücevher markalarının pırlanta tektaş yüzükleri aracısız sunduğu bilinmelidir. Altın satışı gerçekleştiren kuyumculardaki pırlanta tektaş yüzük modellerinin fiyatlarının, mücevhercilerdekinden farklı olması kaçınılmazdır. Çünkü kuyumcular, sattıkları pırlantanın üzerine belli bir oranda kar marjı eklemektedir. Oysa mücevher markalarında böyle bir uygulama bulunmamaktadır.

Pırlanta Fiyatları Yakından Takip Edilir

Mücevher firmaları, dünyada değişen fiyatlarını yakından takip etmektedir. Bu sayede pırlanta fiyatlarında büyük sapmalar olmamaktadır. Ayrıca mücevher firmalarındaki pırlanta tektaş modelleri, özel günlerdeki kampanyalarla daha uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir