Ana Sayfa / Genel / Tektaş Yüzük

Tektaş Yüzük

Tektaş yüzük, evlilik tekliflerinin vazgeçilmez pırlanta takılarının başında gelmektedir. Evlilik tekliflerinin unutulmaz olmasına dikkat edilmektedir ve bunun için de tektaş yüzükler tercih edilmektedir. Bütçeleri kısıtlı olan damat adayları, genelde uygun fiyatlı tektaşları tercih etmektedir. Uygun fiyatlı tektaş pırlanta yüzük modelleri araştırılırken öncelikle sektörde montür adı verilen pırlantayı tutan kısmının bedeli düşük olan seçenekler incelenmelidir. İnternetten pırlanta satan mücevher sitelerinin de ziyaret edilmesi mümkündür. Mücevher siteleri, kuyumcuların komisyonlarını kaldırdığı için daha uygun fiyatla pırlanta tektaş yüzüklerin satışını gerçekleştirmektedir.

Tektaş Yüzük Alınırken Kullanacak Kişinin Zevki Bilinmelidir

tektaş yüzük2

Tektaş yüzük satın alınırken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus da, evlilik teklifi yapılacak kişinin zevkinin bilinmesidir. Bazı kadınlar iri bir taşı tercih ederken, bazıları da küçük taştan tasarlanan pırlanta yüzükleri kullanmaktadır. Büyük taşlı yüzüğü de uygun fiyatla satın almak mümkündür. Çünkü pırlantanın değerini belirleyen unsur, kesimi, berraklığı, rengi ve karat ağırlığıdır. Düşük karat ağırlığına, belli belirsiz bir renge sahip olan iri bir tektaş pırlanta yüzük, renksiz, berrak, karat ağırlığı fazla ve ideal kesime sahip olan bir tektaş yüzükten daha ucuz olduğu unutulmamalıdır. Online pırlanta satış noktaları ziyaret edilmeden önce bu sitelerin güvenli olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Mücevher markalarının online alışveriş sitelerinde yer alan pırlantaların tamamının kaliteli olduğu bilinmektedir. Ayrıca markalar, farklı dönemlerde kampanya düzenleyerek uygun şartlarda pırlanta satışı yapmaktadır. Özellikle kampanyalar, sevgililer, günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde düzenlenmektedir. Işıl ışıl bir pırlantanın bu özel gün kampanyaları takip edilerek satın alınması mümkündür.

Anneler Günü İçin En Güzel Hediyedir

Pırlanta tektaş yüzükler sadece evlilik tekliflerinde hediye edilebileceğini düşünmek de yanlıştır. Anneler günü için en değerli varlık olan anneye de pırlanta ile tasarlanmış tektaş yüzük hediye edilebilmektedir.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz Yüzükleri

  Söz yüzükleri, aşık olunan kişi ile olan birlikteliğin evlilik kararı alınmasının hemen peşinden ananelere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir