Ana Sayfa / Elmas / Tektaş Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tektaş Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tektaş yüzük çok uzun yıllardır kullanılmakta olan ehemmiyetli mücevherlerden bir tanesidir. Çok fazla seçenek edilmesi ile beraber evlilik önerilerinin vazgeçilmesi haline gelmiştir. Tek taş modelleri, tek bir pırlanta ile tasarlanmış olan en güzel takıların başında gelir. Şık ve zarif görüntüsü ile her kadının zevkine uygun şekilde bulunan tektaş modelleri, kadınların şıklığını bitiren ehemmiyetli etmenlerden bir tanesidir. Ancak pek çok şeyi satın alırken dikkat ettiğimiz gibi pırlanta yüzük satıl alırken de dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan olan kimi noktalar vardır.

Dikkat edilmesi gerekli olan ilk konu tek taş yüzük modelleri arasından seçilecek olan yüzüğün iyi bir mücevher markasından alınmasıdır. Ünlü mücevher markaları içerisinde en güvenilir firmalardan bir tanesi de Sirius Pırlanta’dır. Sirius Pırlanta tarafından sunulmakta olan mücevherler pırlanta özellikleri itibari ile mükemmel bir görünüme sahiptir. Tek taş pırlanta yüzükler evlilik teklifleri için olmazsa olmaz bir hal almıştır. Sürekli olarak gelişmekte olan mücevher sektöründe firmalar her geçen gün farklı tasarımlar sunmaktadır.

Pırlanta alyans ya da tek taş yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi 4C kuralıdır. Pırlantanın berraklığı, karatı, rengi ve kesimi ile ilgili iyi bir araştırma yaparak kaliteli bir pırlanta satın alabilirsiniz.

Sirius Pırlanta sadece mücevher satışı yapmaktadır ve satmış olduğu tüm pırlantaların kendisine ait sertifikası vardır. Sertifika, bir pırlantanın nüfus kağıdıdır denilebilir. Sertifikası olmayan bir pırlanta olamaz. Bu sebepler pırlanta mücevherler satın alınırken netlikle taşın sertifikası da istenmelidir. Şayet firma size sertifika vermek ile ilgili mesele çıkarıyorsa gerçek pırlanta satmıyordur22. Pırlanta ile birebir olarak benzerlik gösteren ve sadece uzman kişiler tarafından ayırt edilebilen taşların olduğu da unutulmamalıdır.

Pırlanta kolye, bileklik ve yüzük modelleri için Sirius Pırlanta’yı ziyaret edin.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Değerli Taşların En Güzeli Elmas 2

Elmaslar asırlardır insanların vazgeçemediği madenlerden bir tanesi olmuştur. En uygun pırlanta alyans ve tektaş fiyatları, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir